O Mnie

Mam na imię Magda i jestem dietetykiem. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Wiedzę zdobywam na licznych kursach i szkoleniach. Najnowsze informacje czerpię również z literatury i najnowszych badań naukowych. 

W internecie znajdziesz mnóstwo sprzecznych informacji na temat odchudzania i szeroko pojętej diety. Ten blog powstał, by ułatwić Ci odnalezienie się w tym gąszczu artykułów i umożliwić racjonalne podjęcie decyzji żywieniowych. Ja ze swojej strony pokażę Ci, co, jak i dlaczego, abyś mogła samodzielnie ocenić sytuację.

Na tym blogu możesz spodziewać się treści związanych z dietetyką, odchudzaniem i aktywnością fizyczną, ale znajdzie się też tutaj miejsce na moje luźne przemyślenia i garść zdrowych przepisów. Zdrowie na miarę to blog skupiający się na ludzkim podejściu do diety. Nie znajdziesz tu restrykcyjnych zaleceń ani udziwnień dietetycznych. Piszę o tym, co kiedyś sama chciałam przeczytać i czego potrzebowałam. Dlatego jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości lub problemy śmiało zadaj pytanie w komentarzu – wysłucham ze zrozumieniem i chętnie na nie odpowiem. 

Jeśli blog to dla Ciebie za mało i chcesz więcej takich treści, zajrzyj na moje social media. Tam możemy pogadać i stworzyć naszą małą społeczność. Zajrzyj koniecznie!

Moje dyplomy i certyfikaty